Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Postępowania wyłączone z obowiązku stosowania ustawy PZP

NazwaNumer sygnaturyOsoba do kontaktuLink
Wykonanie aktualizacji map do celów projektowych dla zadań pn.: 1.„Leśny pl. zabaw przy Pustym Stawie, 2. SP nr 38, Leśna Góra”, 3.„Remont i doposażenie pl zabaw na Pl Wybickiego”, 4. „Parkourpark na Przeróbce”, 5. „Park na Osiedlu Wzgórze Mickiewicza.
135/BZP-PU.511.125.2024/MN
Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: Anna Potuczko-Żukowska, Biuro Wsparcia Zamawiającego : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz postępowanie
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Zagospodarowanie terenu pomiędzy budynkami ul. Ugory 8 i 9 w Gdańsku, dzielnica Stogi.
132/BZP-PU.511.123.2024/AF
Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: Emilia Kucińska Pion Projektów Liniowych, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Aleksandra Falk, Biuro Zamówień Publicznych, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz postępowanie
„Nowe, wspaniałe miejsce spotkań zabawy i sportu dla Brzeźna – oświetlenie terenu przy ul. Zelwerowicza zadanie realizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania z Budżetu Obywatelskiego 2024”.
133/BZP-PU.511.124.2024/AF
Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: Andrzej Polak, Pion Projektów Budżetu Obywatelskiego i Rad Dzielnic, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Aleksandra Falk, Biuro Zamówień Publicznych, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zobacz postępowanie
Wykonanie wykazu zmian gruntowych celem scalenia nieruchomości dla zadania pn.: „Budowa Centrum Społeczno-Kulturalnego przy ul. Turystycznej 3 wraz z placem Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej przy ul. Turystycznej 1 w Gdańsku.
I/PU/111/2024
Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: Anna Potuczko-Żukowska, Biuro Wsparcia Zamawiającego : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz postępowanie
„Wykonanie opinii geotechnicznych na terenie Miasta Gdańska dla zadań realizowanych z programu Budżetu Obywatelskiego 2024 i 2022”.
131/BZP-PU.511.122.2024/AF
Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: Anna Frydrych, Biuro Wsparcia, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Aleksandra Falk, Biuro Zamówień Publicznych, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz postępowanie
„Wymiana posadzek w 4 salach i na zapleczu oddziałów przedszkolnych w budynku Szkoły Podstawowej nr 81 przy ul. Siedleckiego w Gdańsku”.
129/BZP-PU.511.120.2024/MN
Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: Daniel Tutlewski, Pion Projektów Kubaturowych, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Magdalena Nawrot, Biuro Zamówień Publicznych, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz postępowanie
Aktywna i Okazała Strzyża – modernizacja placu zabaw.
130/BZP-PU.511.121.2024/AF
Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: Alina Walaszko, Pion Projektów Budżetu Obywatelskiego i Rad Dzielnic, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Aleksandra Falk, Biuro Zamówień Publicznych, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz postępowanie
Wymiana elementów instalacji grzewczej w hali sportowej typu balon na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6, ul. Głęboka 11 w Gdańsku.
128/BZP-PU.511.119.2024/AF
Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: Daniel Tutlewski, Pion Projektów Kubaturowych, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Magdalena, Biuro Zamówień Publicznych, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz postępowanie
Wykonanie opinii o pochodzeniu gleby w 2 egz. dla działki o nr 1243/65 w obrębie 0001 w ramach zadania pn.: "Przebudowa ul. Junony w Gdańsku”.
I/PU/125/2024
Zamawiający wyznacza następującą osobę do kontaktu z Wykonawcami: Anna Frydrych, Biuro Wsparcia Zamawiającego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz postępowanie