Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa nowych tuneli foliowych w Zespole Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo - Usługowych przy ul. Czyżewskiego 31 w Gdańsku

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania polegającego na budowie nowych tuneli foliowych w Zespole Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo - Usługowych przy ul. Czyżewskiego 31 w Gdańsku.
Realizacja zadania polegała budowie nowych tuneli foliowych, według projektu sporządzonego przez firmę APB s w grudniu 2015 roku. Tunele będą pełnić role pomieszczeń warsztatowych, dla zajęć dydaktycznych, związanych z hodowlą roślin.Przedmiotem zamówienia była budowa:
- dwóch tuneli foliowych o wymiarach 8x30m, 
- mnożarki,
- tunelu o wymiarach 4x16m, 
- przedsionka, 
- łącznika, pomiędzy przedsionkiem do tuneli i pobliskim budynkiem dydaktycznym, 
- uzbrojenie i urządzenie terenu.
Zespół tuneli foliowych został wykonany wraz z kompletem instalacji niezbędnych dla pełnego funkcjonowania obiektu. Realizacja zadania obejmowała także usunięcie kolizji z istniejącym przewodem wodociągowym oraz zagospodarowanie terenu wokół tuneli w tzw. ciągi pieszo-jezdne. W ramach zadania tunele zostały wyposażone m.in. w stoły uprawowe, zagony, stoły robocze, regały.

Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia: Agro-Sur Sp. z o.o. i wspólnicy sp. kom. Agro-Sur Wojciech Surowiec.
Czas realizacji: 31.05.2016 -r. 31.08.2016 r.
Koszt realizacji: 854 tys. zł Aktualizacja 7.11.2016 r.

7 listopada, odbyło się uroczyste otwarcie nowych tuneli foliowych w Zespole Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo - Usługowych przy ul. Czyżewskiego 31 w Gdańsku.