Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Podpisanie umowy na budowę dwóch dróg rowerowych

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

10 kwietnia 2013 roku Dyrektor DRMG Włodzimierz Bartosiewicz z Dyrektorem Zespołu Projektów firmy SKANSKA S.A. - Pawłem Pińskim podpisali umowę na budowę dwóch nowych dróg rowerowych tj.: drogi rowerowej wzdłuż ul. Klinicznej i ul. Marynarki Polskiej od ul. Hallera do ul.Reja w Gdańsku oraz drogi rowerowej wzdłuż al.Jana Pawła II – na odcinku od al. Rzeczypospolitej do ul. Hynka. Zadania są realizowane w ramach projektu pn: "Rozwój Komunikacji Rowerowej Aglomeracji Trójmiejskiej w latach 2007-2013"

 

 

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013.

 

Inwestycja realizowana jest w ramach projektu pn.: „Rozwój Komunikacji Rowerowej Aglomeracji Trójmiejskiej w latach 2007-2013”,którego głównym założeniem jest rozbudowa i integracja efektywnego, przyjaznego środowisku systemu transportu rowerowego. Przekazanie placu budowy odbędzie się 16.04.2013r., natomiast zakończenie robót budowlanych planowane jest na koniec października 2013 r.