Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu na wjazdach w ul. Bulońską

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W przyszłym tygodniu planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na kilku skrzyżowaniach z ul. Bulońską.

W poniedziałek, 4.09 połówkowo zamknięty zostanie wjazd z ul. Budapesztańskiej w ul. Bulońską. Dzień później 5.09. planowane jest zamknięcie wjazdu na wysokości ul. Bulońskiej 20. W środę, 6 września również połówkowo zamknięte zostanie skrzyżowanie z ul. Myśliwską przy kościele. Utrudnienia mają utrzymać się maksymalnie do 15 września.

Na częściowo zamkniętych dla ruchu wjazdach prowadzone będą prace drogowe polegające na wymianie nawierzchni bitumicznej na przejazdach rowerowych oraz naprawie nawierzchni z płytek chodnikowych na przejściach dla pieszych.

Zadanie realizowane jest w ramach napraw gwarancyjnych dla zadania pn. „Budowa linii tramwajowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ulicy Nowej Bulońskiej Północnej w Gdańsku w ramach Gdańskiego Projektu Komunikacji Miejskiej – etap IVA”. Wykonawcą prac jest firma NDI.

Bulonska mapa