Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu w rejonie ul. Bulońskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

23 i 29 sierpnia w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na dwóch skrzyżowaniach w rejonie ulicy Bulońskiej.

W środę, 23 sierpnia ok. godz. 7.00, wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulicy Bulońskiej z Myśliwską. Zamknięty zostanie wjazd na ul. Myśliwską z ul. Bulońskiej. Wjazd na ul. Myśliwską poprowadzony będzie przez ul. Bulońską, ul. Rakoczego i ul. Piekarniczą. Wyjazd z ul. Myśliwskiej nastąpi poprzez drogę wewnętrzną do ul. Bulońskiej.

Natomiast we wtorek, 29 sierpnia, również w godzinach porannych, zamknięty zostanie wjazd na ul. Powstania Listopadowego z ul. Bulońskiej. Wjazd w ul. Powstania Listopadowego poprowadzony zostanie ul. Bulońską i ul. Myśliwską. Wyjazd poprzez ul. Myśliwską do ronda oraz ul. Wołkowyską.

Zakończenie prac

Na zamkniętych dla ruchu wjazdach prowadzone będą prace drogowe polegające na wymianie nawierzchni bitumicznej na przejazdach rowerowych oraz naprawie nawierzchni z płytek chodnikowych na przejściach dla pieszych.

Zadanie realizowane jest w ramach napraw gwarancyjnych dla zadania pn. „Budowa linii tramwajowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ulicy Nowej Bulońskiej Północnej w Gdańsku w ramach Gdańskiego Projektu Komunikacji Miejskiej – etap IVA”

mysliwska 22 08 23

 

powstania listopadowego