Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu na Dolnym Mieście

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiany w organizacji ruchu na Dolnym Mieście

Aktualizacja, 11.09.2023 r.

W środę, 13 września planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Królikarnia.

Na okres co najmniej miesiąca zamknięty będzie fragment ulicy na wysokości Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej „MROWISKO”. Dojścia piesze do posesji zostaną zachowane.

mapa krolikarnia

Aktualizacja, 9.06.2023 r.

We wtorek, 13 czerwca planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na dwóch ulicach Dolnego Miasta.

13 czerwca, w godzinach porannych zamknięty zostanie fragment ul. Sempołowskiej, na odcinku od ul. Królikarnia do ul. Reduta Dzik oraz odcinek ul. Reduta Dzik, od ul. Chłodnej do ul. Sempołowskiej. Dojścia piesze zostaną zachowane. Taka organizacja ruchu utrzyma się co najmniej do końca czerwca.

Krolikarnia 11 08 23 OpenStreetMap 1

**********************************

W poniedziałek 29 maja rozpoczną się prace drogowe związane z przebudową czterech ulic Dolnego Miasta w ramach Programu Rewitalizacji.

29 maja w godzinach porannych planowane jest zamknięcie łącznika pomiędzy ul. Sempołowskiej z ul. Królikarnia. Ponadto planowane jest zawężenie jezdni ulicy Sempołowskiej na skrzyżowaniu z ul. Królikarnia. Taka organizacja ruchu utrzyma się co najmniej do końca czerwca. Dojścia piesze zostaną zachowane.

Zmiany w organizacji ruchu związane są z rozpoczynającą się przebudową czterech ulic na terenie Dolnego Miasta – ul. Królikarnia, Sempołowskiej, Chłodnej i Reduta Dzik. Wykonawcą prac jest firma Eurovia Polska S.A.

Mapa Krolikarnia