Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zamknięcie skrzyżowania ulic Podwale Staromiejskie, Pańskiej i Podmłyńskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

We poniedziałek 28 marca 2022 r. w godzinach porannych planowane jest zamknięcie skrzyżowania ulic Podwale Staromiejskie, Pańskiej i Podmłyńskiej.

Aktualizacja, 29.08. 2022 r.

We wtorek, 30 sierpnia  planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na rondzie u zbiegu ul. Pańskiej i Podwale Staromiejskie.

30 sierpnia o godz. 6 rano planowane jest zamknięcie ronda u zbiegu ul. Pańskiej, Podmłyńskiej i Podwala Staromiejskiego. Skrzyżowanie będzie zamknięte do  środy, 31 sierpnia do godzin wieczornych.

Z kierunku ul. Targ Drzewny objazd wytyczono ulicami Kowalską, Na Piaskach, Katarzynki i Igielnicką. W relacji przeciwnej ulicami Igielnicką, Stolarską, Łagiewniki i wariantowo Gnilną, Rajską, Heweliusza, Korzenna i Kowalską.

Rondo Podwale Panska

Aktualizacja, 25.03.2022 r.

W poniedziałek, 28 marca 2022 r. o 6 rano zostanie zamknięte rondo na skrzyżowaniu ulic Podwale Staromiejskie, Podmłyńskiej i Pańskiej.

Objazd od strony Targu Drzewnego będzie możliwy ulicami Kowalską, Na Piaskach, Podmłyńską, Katarzynki i Igielnicką. Objazd od strony Targu Rybnego będzie poprowadzony ulicami Igielnicką, Stolarską, Łagiewniki, Gnilną, Rajską, Heweliusza, Korzenną i Kowalską.

Taka organizacja ruchu utrzyma się przez ok. półtora tygodnia. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych lub innych nieprzewidzianych okoliczności terminy mogą ulec przesunięciu.

Konieczność zamknięcia skrzyżowania związana jest z budową kanalizacji deszczowej w ramach trwającej przebudowy ul. Pańskiej. Wykonawcą prac jest firma Eurovia Polska S.A. Planowany termin zakończenia prac to III kwartał br.

Mapka Panska Podwale Staromiejskie

 

***

We wtorek 23 listopada w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Pańskiej.

Zamknięty zostanie odcinek od ul. Podwale Staromiejskie do Placu Dominikańskiego. Dojście piesze zostanie utrzymane. Objazd dla pojazdów zostanie poprowadzone przez Targ Drzewny. Taka organizacja ruchu utrzyma się co najmniej dwa tygodnie. W związku z pracami drogowymi, nie będzie możliwości parkowania na ul. Pańskiej.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Pańskiej związane są przebudową tej ulicy. Wykonawcą prac jest firma Eurovia Polska S.A. Koniec inwestycji przewidziano w maju 2022 r.

Panska Mapa 23 11