W czwartek, 16 września w godzinach porannych  planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Chodkiewicza.

Zamknięty dla ruchu pojazdów zostanie odcinek ul. Chodkiewicza, od skrzyżowania z ul. Emilii Plater do skrzyżowania z ul. Korzeniowskiego. Obszar prac zostanie całkowicie wyłączony z ruchu kołowego, przy zachowaniu możliwości dojazdu do posesji. Objazd przewidziano ul. Dworską. Ruch pieszy zostanie ograniczony do jednej strony ulicy. Taka organizacja ruchu utrzyma się przez około 3 tygodnie.

Chodkiewicza Mapa

***

W czwartek, 24 czerwca w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Chodkiewicza.

Zamknięty zostanie odcinek od posesji przy nr 18 do skrzyżowania z ul. Emilii Plater, przy zachowaniu możliwości dojazdu do posesji w sposób uzgadniany indywidualnie pomiędzy zainteresowanym a kierownikiem budowy. Dojście piesze będzie zapewnione.

Chodkiewicza mapa

****

W poniedziałek, 24 maja w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Chodkiewicza w Brzeźnie. Zamknięty zostanie fragment te ulicy od ul. Dworskiej do posesji nr 13. Ruch pieszy zostanie zachowany jednak ograniczony do jednej strony ulicy. Objazd będzie poprowadzony ul. Dworską. Taka organizacja ruchu utrzyma się co najmniej do połowy czerwca.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Chodkiewicza związane są z rozpoczynającym się remontem tej ulicy w ramach Programu Chodnikowego. Wykonawcą prac jest firma WPRD Gravel. Koszt inwestycji to ponad 1,8 mln złotych. Zakończenie prac na ul. Chodkiewicza planowane jest do końca sierpnia 2021 r.

Przepraszamy za utrudnienia i apelujemy o ostrożną jazdę!

Chodkiewicza Mapa maj