Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu na ul. Góreckiego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W środę, 5 maja od godzin porannych  planowane jest zamknięcie skrzyżowania ul. Góreckiego i ul. Na Zaspę. Jednocześnie otwarte zostanie skrzyżowanie ul. Wilków Morskich z ul. Na Zaspę. Taka organizacja ruchu utrzyma się co najmniej do 18 maja.

Prace związane z przebudową wspomnianych ulic prowadzone są w ramach programu pn. Rewitalizacja Nowego Portu z Twierdzą Wisłoujście w Gdańsku.  Umowa na realizację przebudowy ul. Wilków Morskich, Góreckiego i Strajku Dokerów została podpisana w listopadzie 2020 roku z Przedsiębiorstwem Budowy Dróg S.A. Koszt przebudowy ulic wyniesie około 8,6 mln złotych. Zakończenie rewitalizacji planowane jest na koniec listopada 2021 roku. Zamówienie dofinansowane jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Goreckiego Mapa