Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu na ul. Piotrkowskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiany w ruchu na ul. Piotrkowskiej

 

W poniedziałek 10 maja w godzinach porannych planowane są zmiany w organizacji ruchu na ul. Piotrkowskiej. Kierowcy jadący w kierunku ul. Warszawskiej będą poruszali się po drodze tymczasowej przesuniętej od dotychczasowej o kilka metrów w lewo, w śladzie ul. Piotrkowskiej. Taka organizacja ruchu utrzyma się co najmniej dwa tygodnie.

Piotrkowska mapa

***

Od godzin porannych 20 kwietnia, kierowcy jadący w kierunku ul. Warszawskiej będą poruszali się po jezdni tymczasowej. Dojście dla pieszych będzie zachowane. 

Apelujemy o ostrożną jazdę!

Budowa linii tramwajowej Nowa Warszawska zakończy się z końcem 2022 r. Wykonawcą prac jest konsorcjum firm MTM S.A i firma Rajbud Sp. z o.o. Umowa opiewa na ok. 60 mln złotych. Nowa Warszawska to część  Gdańskiego Projektu Komunikacji Miejskiej, realizowanego i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

mapa Piotrkowska