Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W poniedziałek, 29 listopada planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Bergiela, ul. Porębskiego i ul. Przemyskiej.

We wtorek 23 listopada w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Pańskiej.

W poniedziałek, 25 października w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Bytowskiej. W godzinach 8-16 trasa będzie zamknięta od skrętu do Dworku Oliwskiego do nieruchomości przy ul. Bytowskiej 6 w Dolinie Radości.

W poniedziałek, 8 listopada  w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Za Murami.

W poniedziałek, 18 października w godzinach porannych rozpoczną się prace związane z przebudową skrzyżowania ul. Chrobrego z ul. Lilli Wenedy. W czasie realizacji zadania skrzyżowanie będzie zamknięte.

W poniedziałek, 11 października w godzinach południowych planowane jest rozpoczęcie pierwszego etapu prac związanych z modernizacją ul. Pułaskiego. Prace w tym etapie realizowane będą przy całkowitym wyłączeniu z ruchu ok. 80 m odcinka, od ul. Dworskiej do ul. Cichej. Na wykonanie I etapu przewidziano ok. 5 tygodni. O kolejnych zmianach w organizacji ruchu będziemy informować z wyprzedzeniem, za niedogodności związane z realizacją przepraszamy.