Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Do 2 października planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ulicach Jaśkowa Dolina i Migowskiej.

W przyszłym tygodniu planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na kilku skrzyżowaniach z ul. Bulońską.

W poniedziałek, 4 września na okres co najmniej miesiąca zamknięty zostanie 100-metrowy fragment ul. Achillesa, od strony ul. Dionizosa.

23 i 29 sierpnia w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na dwóch skrzyżowaniach w rejonie ulicy Bulońskiej.

We wtorek, 29 sierpnia planowane jest zamknięcie jednej z estakad na Węźle Elbląska (zjazd z ul. Elbląskiej na Trasę Sucharskiego w kierunku Obwodnicy Południowej).

W piątek, 30 czerwca planowana jest zmiana w organizacji ruchu na ul. Dylinki. W związku z tym, od piątku, do końca sierpnia planowane jest zamknięcie tej ulicy. Dojścia piesze do nieruchomości pozostaną zachowane.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Dylinki związane są z rozpoczęciem modernizacji tej ulicy. Wykonawcą prac jest firma Prasbet.  Inwestycja obejmie modernizację istniejących chodników wraz z remontem nawierzchni jezdni w ul. Czopowej i ul. Dylinki. W ramach tych prac dojdzie do przebudowy niezbędnej infrastruktury, tj. kanalizacji deszczowej, wodociągu, oświetlenia, sieci ciepłowniczej oraz kanalizacji teletechnicznej.

Dylinki mapa