Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W poniedziałek, 18 października w godzinach porannych rozpoczną się prace związane z przebudową skrzyżowania ul. Chrobrego z ul. Lilli Wenedy. W czasie realizacji zadania skrzyżowanie będzie zamknięte.

W poniedziałek, 11 października w godzinach południowych planowane jest rozpoczęcie pierwszego etapu prac związanych z modernizacją ul. Pułaskiego. Prace w tym etapie realizowane będą przy całkowitym wyłączeniu z ruchu ok. 80 m odcinka, od ul. Dworskiej do ul. Cichej. Na wykonanie I etapu przewidziano ok. 5 tygodni. O kolejnych zmianach w organizacji ruchu będziemy informować z wyprzedzeniem, za niedogodności związane z realizacją przepraszamy.

Rozpoczynają się prace związane z budową Nowej Olchowej, w związku z czym od 27 września przez około 2 tygodnie fragment jezdni ul. Migdałowej przy wjeździe na osiedle zostanie zawężony.

W środę, 22 września planowane jest rozpoczęcie prac związanych z modernizacją ul. Połęże.

W czwartek 2 września wyłączona zostanie możliwość wjazdu na parking przy ul. Gospody 3A i 3B, przy skrzyżowaniu ul. Gospody z ul. Pomorską.

We wtorek, 31 sierpnia rozpocznie się pierwszy etap prac związanych z przebudową ul. Przyokopowej. Prace prowadzone będą na ok. 60 m odcinku ulicy, od strony ul. Toruńskiej do ul. Polnej. Remont ulicy to kolejny element Programu Rewitalizacji.