Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Migowskiej i Jaśkowa Dolina

W sobotę, 18 marca pomiędzy godziną 7.00 a 8.00 planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Jaśkowa Dolina.

W poniedziałek, 6 marca w godzinach popołudniowych rozpoczną się prace drogowe na fragmencie ul. Gryglewskiego. W związku z robotami wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Od środy, 1 marca do piątku, 3 marca planowane jest punktowe zwężenie jezdni w okolicy przejścia dla pieszych na ul. Niepołomickiej (okolice budowanego ronda). Z uwagi na warunki pogodowe czas trwania utrudnień może się wydłużyć. 

W poniedziałek, 27 lutego planowane jest rozpoczęcie prac związanych z zagospodarowaniem zieleńca na ul. Stajennej. Inwestycja będzie realizowana m.in. ze środków Rady Dzielnicy Śródmieście.

W poniedziałek, 13 lutego  wprowadzono zmiany w organizacji ruchu na ul. Lendziona i ul. Dmowskiego (w pobliżu dworca PKP). Zmiany spowodowane są rozpoczynającymi się robotami drogowymi w związku z budową Węzła Integracyjnego Gdańsk Wrzeszcz.