Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Wszystkie wydarzenia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Schronisko „Promyk” będzie rozbudowane. Właśnie podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej. W planach jest budowa m.in. budynku dla psich seniorów, nowego budynku kwarantanny dla psów czy gabinetów opieki lekarskiej kotów.

Podpisano umowę na opracowanie projektu kompleksowej przebudowy ul. Junony. Zakres projektu będzie dotyczył odcinka od ul. Barniewickiej do ul. Wodnika.

We wtorek, 28 lutego został ogłoszony przetarg dotyczący modernizacji ul. Czyżewskiego. Prace projektowe mają potrwać ok. 8 miesięcy od daty podpisania umowy.

Ulice Czopowa i Dylinki zostaną gruntownie przebudowane. W poniedziałek, 27 lutego ogłoszono przetarg na realizację zadania.

Dzięki głosowaniu w BO mieszkańcy Osowej, Matarni i Kokoszek zyskają w przyszłości nową infrastrukturę rowerową. Aby móc rozpocząć realizację inwestycji na ul. Kalinowej, Wodnika i Spadochroniarzy, konieczne jest pozyskanie dokumentacji projektowej. Właśnie podpisano umowę na opracowanie projektów poszczególnych odcinków. 

Ulica Junony zostanie w przyszłości przebudowana na odcinku od ul. Wodnika do ul. Barniewickiej. Pierwszym krokiem do realizacji inwestycji będzie opracowanie dokumentacji projektowej. Właśnie ogłoszono przetarg w tej sprawie.