Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Wrzeszcz Dolny zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Modernizacja al. Hallera w Gdańsku na odcinku II od ul. Kościuszki do ul. Klinicznej

Zakończyliśmy modernizację al. Hallera na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Klinicznej (jezdnia w kierunku Węzła Kliniczna).

Zakończyliśmy realizację przebudowy skrzyżowania ul. Lilli Wenedy z ul. Chrobrego.

 

Zakończyliśmy realizację zadania: „Modernizacja ul. Hallera w Gdańsku na odcinku od ul. Okrzei do ul. Mickiewicza (z wyłączeniem zmodernizowanego odcinka ulicy w obrębie skrzyżowania z ul. Reja) – jezdnia w kierunku Brzeźna (odcinek I) oraz na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Kościuszki – jezdnia w kierunku Brzeźna (odcinek II)” w ramach zadania pn. Modernizacja dróg na terenie Gdańska.

 

Inwestycja obejmowała przebudowę jezdni i chodników, a także budowę tras rowerowych, nowej sygnalizacji świetlnej, małej architektury i elementów zieleni. Wymienione zostały również instalacje wodociągowe, gazowe i elektroenergetyczne. Poza ul. Kilińskiego prace objęły także przebudowę skrzyżowania z ulicą Nad Stawem i zupełnie nowym przedłużeniem ul. Lelewela. 

 

 

Zakończył się remont chodnika na odcinku od skrzyżowania ulic Białej i Wajdeloty oraz zagospodarowanie działki nr 485 obręb 42.

 

 

RPO EFRR

Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na budowie trasy rowerowej na al. Legionów, na odcinku od ul. Kościuszki do Placu ks. Bronisława Komorowskiego.