Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Ujeścisko-Łostowice realizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W lipcu 2021 roku zawarto umowę na realizację  inwestycji polegającej na budowie ulicy Nowej Olchowej.

 

Rozpoczęliśmy realizację zadania: Boisko wielofunkcyjne: os. Pięć Wzgórz/Jaworzniaków w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019.

Projekt zakłada budowę centrum rekreacyjno-sportowego pomiędzy os. 5 Wzgórz i Jaworzniaków (os. Miłe) w pobliżu zbiornika retencyjnego. Składać się będzie z boisk (koszykówka/piłka nożna/piłka ręczna), strefy grillowej i parku zabaw/wypoczynku dla osób w każdym wieku.

 

Podpisaliśmy umowę na realizację zadania pn. "Zmieniamy dzielnicę, sprawdź swoją ulicę" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Rozpoczęliśmy realizację zadania: Budowa lewoskrętu z al. Havla w kierunku obwodnicy Trójmiasta w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

W planach miasta jest rozbudowa 5 cmentarzy w Gdańsku. Dotychczas rozpoczęły się prace na jednej nekropolii - Cmentarzu Łostowickim.

FE POIS poziom pl 1 rgb

Wiosną 2021 roku rozpoczęto budowę linii tramwajowej Nowa Warszawska