Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - UE W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

RPO EFRR

Ogłosiliśmy przetarg na budowę brakującego odcinka drogi rowerowej na Wałach Jagiellońskich, od ul. Hucisko do Forum Gdańsk.

EFRR

 

Przygotowujemy się do przebudowy ul.Górka wraz z infrastrukturą techniczną w ramach zadania Rewitalizacja Biskupiej Górki i Starego Chełmu w Gdańsku.

RPO EFRR

Podpisaliśmy umowę  na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania związanego z zagospodarowaniem placu nadwodnego u styku ul. Wyzwolenia i Władysława IV.

RPO EFRR

Ogłosiliśmy  przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Rynku Oruńskiego w ramach Programu Rewitalizacji.

RPO EFRR

 

W ramach Programu Rewitalizacji Dzielnic Gdańska planowane jest zagospodarowanie przestrzeni na Placu Wałowym. Dla tego zadania będzie pozyskiwana dokumentacja projektowa.

 

RPO EFRR

Przebudowa i modernizacja  dróg i infrastruktury podziemnej wraz z zagospodarowaniem terenu dla obszaru ul. Chłodnej, ul. Sempołowskiej, ul. Królikarnia w ramach zadania Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego