Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 60 przy ul. Chłopskiej 64 w Gdańsku.

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W ramach modernizacji w obiektach oświatowych Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania polegającego na budowie nowoczesnego placu zabaw (o pow. 320 m) przy Szkole Podstawowej nr 60 przy ul. Chłopskiej 64 w Gdańsku.

 

Plac wykonany został w standardzie rządowego programu „Radosna Szkoła”. Tak jak i inne place budowane w ramach rządowego programu i ten pokryty został dwukolorową, bezpieczną nawierzchnię syntetyczną (w kolorze pomarańczowym i niebieskim) znacznie amortyzującą upadki.

Zgodnie
z dokumentację projektową plac został ogrodzony. Oprócz urządzeń zabawowych, częściowo zakupionych przez dyrekcję szkoły, plac wyposażony został w ławki, kosze na śmieci oraz tablicę regulaminową. 
Zakres realizacji zadania obejmował m.in.: 
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej wylewanej pomarańczowej - 206,7 m2
- wykonanie nawierzchni bezpiecznej wylewanej niebieskiej - 25,0 m2
- wykonanie ogrodzenia systemowego z paneli wraz z furtką
- wykonanie nawierzchni trawiastej z rolki - 110 m2
- dostawę i montaż urządzeń zabawowych 
- małą architekturę (dostawę i montaż ławek, koszy na śmieci oraz tablicy informacyjnej z piktogramami).Wykonawca robót: LONG -TRANS z Gdańska
Czas realizacji 25.04.2013 r. – 10.06.2013 r.
Koszt umowy: 97 837,77zł