Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Przebudowa zaplecza szatniowo - sanitarnego sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w Gdańsku, ul. Na Zaspę 31.

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania, polegającego na przebudowie zaplecza szatniowo - sanitarnego sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gdańsku, ul. Na Zaspę 31. Zakres rzeczowy robót obejmował: 

- roboty budowlane, sanitarne i elektryczne wynikające z przebudowy pomieszczeń zaplecza szatniowo - sanitarnego sali gimnastycznej o łącznej pow. ok 480 m2;
- docieplenie stropu budynku zaplecza sali gimnastycznej oraz krycie dachu warstwami papy termozgrzewalnej pow. ok 744 m2;
- docieplenie ścian zewnętrznych budynku z wykonaniem nowych elewacji i remontem wejść do budynku oraz zabezpieczeniem istniejącej elewacji budynku sali gimnastycznej i nowej, zaplecza szatniowo - sanitarnego powłoką antygraffiti. 

Wykonawca robót: WOJ-MAR Mariusz Gustowski z Sopieszyna.
Realizacja: lipiec- wrzesień 2016 r. 
Koszt realizacji: 1,4 mln zł 


Widok przed rozpoczęciem robót


Widok po zakończeniu robót

 
Stan na dzień 08.08.2016 r.

Obecnie w budynku zakończono już prace rozbiórkowe i prace związane z instalacją wodociągowo-kanalizacyjną. Niebawem rozpoczną się roboty polegające na układaniu glazury na ścianach.


Stan na dzień 11.07.2016 r.

Obecnie w budynku trwają prace rozbiórkowe.

Aktualizacja 6.07.2016 r.

1 lipca br. podpisana została umowa na realizację zadania z firmą WOJ-MAR Mariusz Gustowski z Sopieszyna. Zgodnie z podpisanym dokumentem, Wykonawca na realizację zadania będzie miał czas do końca sierpnia br.