Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Dostosowanie wybranych pomieszczeń szkolnych oraz dostosowanie obiektu do przepisów p. poż. w ramach potrzeb wynikających z reformy edukacji w Szkole Podstawowej nr 20 w Gdańsku, ul. Wczasy 3.

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W ramach prac przebudowana zostanie droga wewnętrzna prowadząca bezpośrednio z drogi publicznej. Dodatkowo powstanie 20 miejsc postojowych, w tym jedno stanowisko dla osób niepełnosprawnych oraz wiata śmietnikowa. Wybrane pomieszczenia budynku dostosowane zostaną do potrzeb dzieci z młodszych roczników. 
Zakres zadania obejmuje:


I przedmiot odbioru 
- przystosowanie sanitariatów na 1 i 2 piętrze dla klas 1-3;
- budowa wiaty śmietnikowej;
- budowa drogi pożarowej.


Planowany termin zakończenia realizacji dla I przedmiotu odbioru to koniec marca 2018 r.


II przedmiot odbioru (realizacja zakończona)
-przebudowa pomieszczeń biurowych na 4 piętrze budynku.


Aktualizacja 

Umowa z firmą Zakład Produkcyjno-Usługowy ELKOR ze Starogardu Gdańskiego podpisana została we wrześniu 2017 r. Zgodnie z dokumentem, termin zakończenia realizacji dla I przedmiotu odbioru przypada na 30.03.2018 r., natomiast II przedmiot odbioru do 9.10.2017 r. Obecnie na terenie budowy trwają prace związane z budową drogi p.poż. wykonano również miejsca parkingowe. Równolegle w budynku szkoły prowadzone są prace prace związane z przystosowaniem sanitariatów oraz sal lekcyjnych do potrzeb mniejszych uczniów.