Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Rewitalizacja zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

RPO EFRR

Zakończyła się  przebudowa jezdni i infrastruktury podziemnej wraz z zagospodarowaniem terenu dla obszaru ul. Przyokopowa, ul. Polna, ul. Wierzbowa.

 EFRR

Adaptacja budynku przy ul. Królikarnia 13 w Gdańsku wraz z zagospodarowaniem terenu przeznaczonego do prowadzenia Placówki Wsparcia Dziennego w ramach projektu "Rewitalizacja Dolnego Miasta i Placu Wałowego wraz ze Starym Przedmieściem w Gdańsku".

 

RPO EFRR

Zakończyliśmy realizację zadania związanego z urządzeniem terenów zielonych przy ul. Styp-Rekowskiego.

 

RPO EFRR

Zakończono prace związane z  zagospodarowaniem lokalnych przestrzeni publicznych skwer przy ul. Gościnnej i skwer/park przy ul. Związkowej z jednoczesnym pełnieniem nadzoru autorskiego.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w ramach Projektu pn.: Rewitalizacja Dolnego Miasta w Gdańsku współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, przeprowadziła realizację przebudowy dróg i infrastruktury podziemnej wraz z zagospodarowaniem terenu oraz przebudową elementów budynków mieszkalnych i dróg w ulicach: Łąkowa, Wróbla, Dolna, Śluzy, Kieturakisa, Kurza oraz na fragmentach ulicy Toruńskiej i Radnej.