Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Przebudowa i rozbudowa drogi i infrastruktury podziemnej wraz z zagospodarowaniem terenu ulicy Reduta Dzik [Program Rewitalizacji]

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 RPO EFRR

 

W ramach Rewitalizacji Dzielnic Gdańska przebudowie ulegnie ulica Reduta Dzik.

 Ulica Reduta Dzik zostanie przebudowana na łącznym odcinku ok. 440 metrów. Oprócz samej wymiany nawierzchni drogi zmianie ulegną chodniki i miejsca postojowe.  Przewidziano także przebudowę infrastruktury podziemnej: wodociągowej, sieci kanalizacyjnej, sanitarnej i gazowej. Ponadto uporządkowane zostaną tereny zielone. Pojawią się elementy małej architektury w postaci ławek i koszy na śmieci. Na ul. Reduta Dzik pojawi się także nowe oświetlenie uliczne i monitoring wizyjny.

Zamówienie dofinansowane jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Aktualizacja, 29.01.2021 r.

Z uwagi na przedłużające się procedury uzgodnieniowe, procedowany jest aneks wydłużający termin opracowania projektu na koniec I kwartału 2021 r.

Aktualizacja, 6.09.2019 r.

Podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej. Projekt opracuje Pracownia Projektowa PROMAR Mariusz Szyszkowski. Prace nad projektem zakończą się  w listopadzie 2020 r.

Aktualizacja, 19.07.2019

Dla zadania zostanie opracowana dokumentacja projektowa. Dla zadania ogłoszono przetarg. Oferty poznamy 6 czerwca.