Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Oliwa zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zakończono  modernizację al. Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Kołobrzeskiej do ul. Derdowskiego (jezdnia w kierunku Sopotu).

Zakończyła się modernizacja  kolejnego odcinka al. Grunwaldzkiej. Remont dotyczył odcinka liczącego ok. 650 metrów od skrzyżowania z ul. Kołobrzeską do wysokości ul. Derdowskiego. Prace były prowadzone na jezdni w kierunku Sopotu.

W ramach inwestycji wykonano remont nawierzchni jezdni, zjazdów, zatok postojowych oraz wpustów kanalizacji deszczowej.

Wykonawca: Kruszywo Sp. z o.o.
Koszt: ok. 3,2 mln złotych
Termin: lipiec 2022  - listopad 2022 r.

 

Zakończyliśmy modernizację  ul. Piastowskiej,  od ul. Subisława – rejon przystanku autobusowego „Droszyńskiego” do ul. Chłopskiej wraz z przebudową sieci wodociągowej w ul. Piastowskiej w Gdańsku.

Zakończyliśmy modernizację fragmentu al. Grunwaldzkiej na odcinu od nr 305 do 345 (jezdnia w kierunku Sopotu).

 

Zakończona została modernizacja Al. Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Opackiej do PKM/ul. Abrahama (z wyłączeniem lokalnych wykonanych już fragmentów), w ramach zadania pn. Modernizacja nawierzchni dróg na terenie Gdańska".

Zrealizowaliśmy budowę ulicy Obotryckiej w Gdańsku w ramach zadania: "Budowa i przebudowa dróg lokalnych w różnych dzielnicach miasta". 

Zrealizowaliśmy zadanie związane z budową brakującego odcinka ul. Sarniej (etap II) oraz całej ul. Zajęczej wraz z przebudową chodnika ul. Sarniej do ul. Czyżewskiego w ramach zadania: Budowa i przebudowa dróg lokalnych w różnych dzielnicach miasta.