Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Krakowiec-Górki Zachodnie zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Ulica Kępna jest jedną z najważniejszych ulic wschodniej części Gdańska. Po ubiegłorocznym remoncie pierwszego fragmentu ulicy, 16 maja ogłoszono przetarg na modernizację drugiego etapu. Realizacja inwestycji objeła ponad 600-metrowy odcinek.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016, zakończyła realizację etapu I i II zadania, polegającego na poprawie stanu nawierzchni fragmentu ulicy Kutnowskiej oraz przełożeniu fragmentu nawierzchni na drodze łączącej się z ulicą Łęczycką oraz budowie łącznika pomiędzy ulicami Kutnowską i Łęczycką.

Zakończyliśmy realizację zadania z Budżetu Obywatelskiego polegającego na kontynuacji układania płyt typu jomb na ul. Kutnowskiej wraz ze zjazdami do posesji oraz spowalniaczami.

Zakończyliśmy realizację  zadania: Nasze marzenie - plac zabaw i sąsiedzkich spotkań w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Zakończyliśmy realizację  zadania polegającego na oświetleniu ul. Kępnej w ramach BO 2021.

Zakończyliśmy realizację zadania pn. Nasze marzenie - plac zabaw i sąsiedzkich spotkań ETAP II w ramach BO 2021.