Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Kokoszki zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zakończyła się rozbudowa ul. Kartuskiej, na odcinku od ul. Otomińskiej do skrzyżowania z ul. Nowatorów.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania pn. "Budowa ul. Gostyńskiej na odcinku od ul. Kwietniowej do ul. Goplańskiej".

 

Przedmiotem realizacji była przebudowa ul. Gostyńskiej na odcinku od ul. Otomińskiej do ul. Egiertowskiej w Gdańsku.

Zakres rzeczowy zamówienia obejmował poprawę stanu technicznego ul. Gostyńskiej od ul. Otomińskiej do ul. Egiertowskiej na długości 275 m i szerokości 5 m, a ponadto: 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania, polegającego na przebudowie ul. Goplańskiej, wraz z budową kanalizacji deszczowej, na odcinku od ul. Łagowskiej do istniejącego kolektora w Gdańsku. Zakres rzeczowy zamówienia obejmował przebudowę ulicy Goplańskiej o łącznej długości 153 m i szerokości jezdni 6 m wraz z przebudową chodnika o szerokości 1,6 m, budowę kanalizacji deszczowej, montaż bariery segregacyjnej, regulację pionową studzienek urządzeń podziemnych a także wykonanie trawników.

Inwestycja miała na celu zwiększenie komfortu poruszania się pieszych i pojazdów w obrębie dzielnicy Kokoszki w Gdańsku, poprzez poprawę jakości istniejących ulic oraz ujednolicenie ich nawierzchni. Istniejące ulice miały nawierzchnie niejednorodne oraz w złym stanie technicznym. Zakres zadania obejmował przebudowę ulicy Marcowej na długości ok. 60 m oraz ulicy Mamuszki na długości ok. 157 m. 

Inwestycja miała na celu zwiększenie komfortu poruszania się pieszych i pojazdów w obrębie dzielnicy Kokoszki, poprzez poprawę jakości ulic oraz ujednolicenie ich nawierzchni. Dotychczasowe ulice miały nawierzchnie niejednorodne w złym stanie technicznym. Wzdłuż jezdni nie było również chodników.