Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Jasień w przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do budowy brakującego fragmentu ul. Piotrkowskiej, który połączy Ujeścisko z ul. Lawendowe Wzgórze. Ponadto w zakresie zadania znalazła się budowa fragmentu ul. Wieżyckiej.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przygotowuje do realizacji inwestycję dotyczącą budowy ulicy Nowej Jabłoniowej w Gdańsku. Projektowany układ drogowy będzie stanowił połączenie dynamicznie rozwijających się osiedli dzielnicy Gdańsk Południe z północnymi dzielnicami miasta o dużej koncentracji miejsc pracy.

 

 prz

Przygotowujemy się do realizacji zadania pn. "Budowa placu zabaw w rejonie zbiornika retencyjnego Jabłoniowa" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Przygotowujemy się do realizacji zadania polegającego na dalszym porządkowaniu przestrzeni na Wiszących Ogrodach w ramach BO 2021.