Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Otwarcie zmodernizowanego basenu w Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących przy ul. Subisława w Gdańsku.

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

15 grudnia w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Subisława w Gdańsku, odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego basenu szkolnego.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Dyrektor Naczelny DRMG Włodzimierz Bartosiewicz i Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, który razem z jedną z uczennic przeciął wstęgę otwarcia. Oprócz części artystycznej odbył się również symboliczny "skok" do wody, którego uczestnikami byli uczniowie Zespołu Szkół. Inwestycja polegająca na wyremontowaniu obiektu, realizowana była w ramach zadania pn. Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej - Eea grants.Zakres przeprowadzonej modernizacji obejmował:

- przebudowę systemu technologii uzdatniania wody,
- wymianę niecki stalowej na nieckę ze stali nierdzewnej,
- oświetlenie niecki basenowej,
- wymiana wentylacji mechanicznej
- wymiana stolarki okiennej,
- ocieplenie budynku hali basenowej.