Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Uroczyste otwarcie boisk w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 24 przy ul. Leśna Góra 2.

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

We wtorkowy poranek 16 września, w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 24 przy ul. Leśna Góra 2, odbyło się otwarcie przebudowanego przez tutejszą Dyrekcję boiska sportowego.

 

Na uroczystości obecny był Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, który przeciął symboliczną wstęgę. Wśród licznie zgromadzonych gości, uczniów szkoły, przedstawicieli rodziców, w spotkaniu uczestniczyli także p.o. Dyrektora Wydział Rozwoju Społecznego Piotr Kowalczuk oraz Dyrektor DRMG Włodzimierz Bartosiewicz. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie rozegrali pierwszy mecz piłkarski. 


Przedmiotem inwestycji była budowa boiska sportowego przeznaczonego do gry w piłkę nożną, o nawierzchni z trawy syntetycznej oraz budowa 4 – torowej bieżni o nawierzchni poliuretanowej. Zgodnie z projektem obiekt został odwodniony, ogrodzony i oświetlony.