Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Uroczyste otwarcie obiektów sportowych w ZKPiG nr 6 przy ul. Hoene 6 w Gdańsku

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 6 przy ul. Hoene 6, w dniu 16 września odbyło się uroczyste otwarcie przebudowanych przez tutejszą Dyrekcję obiektów sportowych.

Wśród licznie zgromadzonych gości na uroczystości obecny był Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, p.o. Dyrektora Wydział Rozwoju Społecznego Piotr Kowalczuk oraz Dyrektor DRMG Włodzimierz Bartosiewicz. Po części oficjalnej uczniowie szkoły zaprezentowali krótki program artystyczny. 


Zrealizowane przez DRMG zadanie obejmowało przebudowę boiska do piłki nożnej wraz z zagospodarowaniem terenu przyszkolnego. W ramach inwestycji oprócz nowoczesnego boiska do piłki nożnej, o nawierzchni ze sztucznej trawy, powstała również bieżna o nawierzchni poliuretanowej oraz zeskocznia do skoku w dal. Teren inwestycji został oświetlony, odwodniony i zrekultywowany. Wykonane zostały także chodniki oraz schody terenowe z kostki betonowej.