Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Spotkanie z mieszkańcami Oliwy

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

poziom Oliwa


Prezydent Miasta Gdańska zaprasza na spotkanie z mieszkańcami, którego tematem będzie dzielnica Oliwa. Odbędzie się 29 maja w sala gimnastycznej przy ul. Kanapariusza 1. W spotkaniu wezmą udział także zastępcy prezydenta oraz przedstawiciele jednostek miejskich, w tym również DRMG.

Spotkanie będzie okazją do prezentacji informacji na temat dzielnicy, w tym realizowanych i planowanych inwestycji czy procedowanych miejskich planów zagospodarowania przestrzennego. Przewidziana jest rozmowa na temat mocnych i słabych stron dzielnicy, wskazanych przez mieszkańców w ankiecie internetowej (możliwość wypełnienia do 23 maja br.), a także zadawanie pytań przez mieszkańców władzom miasta czy przedstawicielom spółek i jednostek miejskich.

Na miejscu będą działać punkty informacyjne Gdańskiego Centrum Kontaktu, Gdańskiego Centrum Świadczeń, Biura Rozwoju Gdańska, Straży Miejskiej oraz Karty Mieszkańca.

Zachęcamy do udziału!