Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Wizyta Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza na budowie szkoły przy ul. Azaliowej.

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W czwartek 26 czerwca w budowanym obiekcie szkoły przy ul. Azaliowej, odbyło się spotkanie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z dziennikarzami. Na spotkaniu obecny był także Pan Piotr Kowalczuk - dyrektor wydziału rozwoju społecznego oraz przedstawiciele fundacji „Pozytywne Inicjatywy” z Pucka - operatora szkoły. Podczas wizyty wszyscy obecni mieli możliwość zwiedzenia obiektu. Trasa rozpoczęła się w części dydaktycznej, następnie goście przeszli do budynku sportowego, kończąc spacer w pomieszczeniu biblioteki. Podczas wizyty przedstawiona została także prezentacja na temat wydatków inwestycyjnych ponoszonych przez Miasto na edukację. 


Na budowie trwają pace wykończeniowe. W pierwszej połowie lipca powołana zostanie komisja odbiorowa i rozpocznie się procedura mająca na celu uzyskanie odbioru końcowego i otrzymanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Na początku sierpnia budynek szkoły przekazany zostanie użytkownikowi, aby 1 września mógł rozbrzmieć pierwszy dzwonek.