Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Przetarg na wyposażenie Kunsztu Wodnego

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W piątek, 18 lutego ogłoszono przetarg na wyposażenie i  aranżację wnętrz Kunsztu Wodnego. W obiekcie będzie funkcjonował Instytut Kultury Miejskiej.

Kunszt Wodny znajduje się w samym centrum Gdańska, nieopodal Bramy Wyżynnej. Budynek, w którym mieścić się będzie centrum kulturalno-turystyczne stanowić będzie wizytówkę miasta.  

Właśnie ogłoszono przetarg na wyposażenie sali audytoryjnej znajdującej się w budynku Kunsztu. Obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W ramach przetargu wykonawca zajmie się wykończeniem i wyposażeniem łazienek, a także m.in. budową sieci teleinformatycznej do obsługi obiektu. Ponadto w ramach zadania planowane jest wyposażenie sali wielofunkcyjnej w system elektroakustyczny, oświetlenia i mechaniki sceny.

Roboty sanitarne i teletechniczne potrwają 6 miesięcy, a prace związane z wykończeniem sali audytoryjnej 10 miesięcy od daty podpisania umowy. Otwarcie ofert planowane jest 18 marca.

Kunszt UMG