Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Pętla autobusowa na Górkach Zachodnich zostanie przebudowana

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do przebudowy pętli autobusowej przy ul. Łowickiej. Prace mają potrwać ok. 8 miesięcy od daty podpisania umowy.

Pętla autobusowa przy ul. Łowickiej na Górkach Zachodnich wymaga remontu. W najbliższych dniach zostanie ogłoszony przetarg na przebudowę pętli. W ramach inwestycji ułożona zostanie nowa nawierzchnia jezdni i chodników, zamontowane zostaną elementy tzw. małej architektury oraz nowa wiata. W celu zwiększenia bezpieczeństwa teren zostanie oświetlony, powstaną także dojścia do przystanku.

Oprócz przebudowy infrastruktury na przystanku „Górki Zachodnie”, w ramach zadania wybudowane zostanie także oświetlenie na ul. Przełom. Otwarcie ofert planowane jest jeszcze w lutym, a prace potrwają ok. 8 miesięcy, licząc od daty podpisania umowy.

Petla Gorki Zachodnie