Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Rozpoczęcie prac na ul. Falck Polonusa i ul. Zaroślak

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Mimo wcześniejszych zapowiedzi Wykonawca prac na ul. Falck Polonusa i na ul. Zaroślak nie rozpoczął robót z początkiem czerwca.  Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone w późniejszym terminie.

Roboty na ul. Falck Polonusa rozpoczną się we wtorek 22 czerwca. Do tego czasu obowiązywać będzie stała organizacja ruchu. 22 czerwca zamknięty zostanie pas jezdni od ul. Zimnej do ul. Stryjewskiego. Zamknięty zostanie także chodnik na wysokości posesji przy nr 20.

Opóźni się także wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Zaroślak. Rozpoczęcie prac uzależnione jest od zwolnienia placu budowy przez wykonawcę budowy Wiaduktu Biskupia Górka. Prace prowadzone będą od wysokości mostu w rejonie ul. Spadzistej w kierunku ul. Na Stoku. Na wskazanym odcinku obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Ruch pieszych odbywać się będzie chodnikiem po drugiej stronie ulicy. O planowanym terminie wprowadzenia zmian na ul. Zaroślak poinformujemy w osobnym komunikacie.

Przepraszamy za opóźnienia z wprowadzeniem zmian w organizacji ruchu. Termin zakończenia realizacji prac jest niezagrożony. Zgodnie z umową obie inwestycje mają zakończyć się do końca sierpnia. Wykonawcą obu zadań jest Przedsiębiorstwo  Budowy Dróg S.A.