Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - "Nowocześnie, zdrowo i sportowo", ul. Radarowa 26 w Gdańsku".

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania związanego z zagospodarowaniem terenu przy ul. Radarowej 26 w Gdańsku. 

Zakres zamówienia obejmował:dostawę i montaż siłowni plenerowej;
- dostawę i montaż dwóch zadaszonych wiat rowerowych ze stojakami rowerowymi;
- budowę nawierzchni z kostki brukowej, z płyt ażurowych i kory drzewnej;
- budowę dojścia do siłowni plenerowej i schodów terenowych;
- dostawę i montaż elementów małej architektury.

Czas realizacji: październik- listopad 2017 r.
Koszt realizacji: ok. 177 tys. zł
Wykonawca: firma WT BONSAI Sp. z o.o.

Aktualizacja z dnia 09.11.2017r.

Na terenie budowy zamontowane zostały zadaszone wiaty rowerowe. Trwają prace wykończeniowe związane z budową nawierzchni z kostki brukowej. Montaż siłowni plenerowej odbędzie się pod koniec miesiąca.

Aktualizacja z dnia 17.10.2017 r. 

W sierpniu ogłoszone zostało postępowanie przetargowe na realizację zadania, mające na celu wyłonienie wykonawcy robót. W wyznaczonym terminie oferty złożyło 3 wykonawców. Po weryfikacji dokumentów, na podstawie przyjętych kryteriów, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma WT BONSAI Sp. z o.o. Umowa na realizację podpisana została 13 października. Zgodnie z podpisanym dokumentem realizacja zadania potrwa do końca listopada br.