Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Przebudowa ul. Trakt Św. Wojciecha na odcinku od ul. Gościnnej do ul. Sandomierskiej.

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zrealizowała zadanie polegające na poprawie stanu technicznego ulicy Trakt Św. Wojciecha w Gdańsku na odcinku od ul. Gościnnej do ul. Sandomierskiej. 
Poprawiono stan techniczny ulicy Trakt Św. Wojciecha w Gdańsku na odcinku od ul. Gościnnej do ul. Sandomierskiej. Wykonano nową konstrukcję nawierzchni na odcinku chodnika od mostu przy ul. Raduńskiej do pawilonów przy ul.Trakt św. Wojciecha 40(a-d) o długości około 330 metrów. Poprawiono bezpieczeństwo ruchu kołowego, rowerowego i pieszego poprzez poprawę parametrów geometrycznych ulic. Przystosowano układ drogowy do ruchu osób niepełnosprawnych. 
Przedmiot zamówienia obejmował:
I. Roboty przygotowawcze. 
II. Roboty drogowe w tym min. wyrównanie i odpowiednie wyprofilowanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym; lokalne wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni, wymianę krawężników kamiennych na nowe, rozbiórkę starych i budowę nowych chodników, przebudowę zatok autobusowych, postojowych dla samochodów osobowych, przebudowę zjazdów publicznych i indywidualnych.
III. Roboty sanitarne w tym odwodnienie przebudowywanego odcinka. 
IV. Roboty elektryczne i teletechnika. 


Czas realizacji inwestycji: 30.06.2015 r. - 30.11.2015 r. 
Wykonawca robót: Firma MTM z Gdyni.
Gmina Miasta Gdańska przeznaczyła na realizację zadania 5,18 mln zł


Zdjęcia sprzed rozpoczęcia inwestycji.


Zdjęcia po zakończeniu inwestycji.


Zdjęcia w trakcie budowy.