Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do budowy brakującego fragmentu ul. Piotrkowskiej, który połączy Ujeścisko z ul. Lawendowe Wzgórze. Ponadto w zakresie zadania znalazła się budowa fragmentu ul. Wieżyckiej.

Ogłosiliśmy przetarg na modernizację al. Hallera na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Klinicznej (jezdnia w kierunku Węzła Kliniczna).

Ogłoszono przetarg dotyczący remontu mostu nad rzeką Radunia w ciągu ul. Niegowskiej.

RPO EFRR

Ogłoszono przetarg  na budowę węzła integracyjnego Gdańsk Wrzeszcz.

Przygotowujemy się do budowy drogi, która połączy ul. Łuczniczą z ul. Niepołomicką. Ogłoszono przetarg na realizację wyczekiwanego przez mieszkańców południowych dzielnic Gdańska łącznika.

Ogłosiliśmy przetarg na rozbudowę skrzyżowania ul. Droszyńskiego i ul. Śląskiej oraz Beniowskiego, Śląskiej, Szczecińskiej w formie mini ronda (Zakres nr 1 – PODSTAWOWY) oraz Rozbudowa skrzyżowania ul. Beniowskiego i Bora Komorowskiego w formie ronda (zakres opcjonalny).