Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiana organizacji ruchu na ul. Okopowej przy Urzędzie Marszałkowskim

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiana organizacji ruchu na ul. Okopowej przy Urzędzie Marszałkowskim

Od Kwiecień 23, 2019 12:08 aż Kwiecień 24, 2019 23:08
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej
Hits: 3346

W nocy z 23 na 24 kwietnia planowane jest wprowadzenie zmian w ruchu na ul. Okopowej. Zamknięty zostanie odcinek ul. Okopowej na wysokości Urzędów Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego. Ten fragment będzie całkowicie wyłączony z ruchu. Ulica Toruńska zostanie otwarta dla ruchu w obu kierunkach.

Dojazd do ulicy Mostowej odbywać się będzie przez ulicę Rzeźnicką, która pozostanie jednokierunkowa, ale nastąpi zmiana kierunku jazdy. Auta na ul. Rzeźnickiej poruszać się będą od ul. Toruńskiej w kierunku ul. Augustyńskiego. Dojazd do ulicy Toruńskiej odbywać się będzie przez jednokierunkową ulicę Żabi Kruk, gdzie również nastąpi zmiana kierunku jazdy. Ruch pojazdów na Żabim Kruku będzie możliwy od ul. Augustyńskiego w kierunku ul. Toruńskiej. Taka organizacja ruchu utrzyma się do końca roku.

Ponadto w związku z kolejnym etapem budowy Wiaduktu Biskupia Górka zamknięty zostanie ruch pieszy i rowerowy na odcinku od wyjścia z tunelu do ul. Armii Krajowej, a na odcinku od tunelu w kierunku ul. Zaroślak ruch odbywać się będzie po tymczasowym chodniku.

Taka organizacja ruchu utrzyma się przez około 3 miesiące. O kolejnych zmianach będziemy informowali z wyprzedzeniem.