Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Ogłoszono przetarg na projekt przebudowy ul. Junony

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Ogłoszono przetarg na projekt przebudowy ul. Junony

Od Styczeń 27, 2023 08:51 aż Luty 03, 2023 10:51
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej
Hits: 94

Ulica Junony zostanie w przyszłości przebudowana na odcinku od ul. Wodnika do ul. Barniewickiej. Pierwszym krokiem do realizacji inwestycji będzie opracowanie dokumentacji projektowej. Właśnie ogłoszono przetarg w tej sprawie.

Kolejna ulica w dzielnicy Osowa w najbliższych latach zostanie przebudowana. 26 stycznia ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ul. Junony. Projekt dotyczy ok. 1,5  km odcinka tej ulicy od ul. Wodnika do ul. Barniewickiej. Dokumentacja, oprócz wymiany nawierzchni, uwzględni zaprojektowanie chodnika, infrastruktury rowerowej i kanalizacji deszczowej. W projekcie znajdą się także nasadzenia drzew i krzewów.

Prace projektowe wraz z pozyskaniem niezbędnych uzgodnień mają potrwać ok. 13 miesięcy od daty podpisania umowy. Otwarcie ofert planowane jest 6 lutego.

W ostatnich latach w dzielnicy Osowa przebudowane zostały m.in. ul. Koziorożca, Zeusa i Flory. W 2023 roku planowana jest przebudowa ul. Kielnieńskiej.

Okolice ul. Junony