Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji w ul. Łódzkiej i ul. Warszawskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiany w organizacji w ul. Łódzkiej i ul. Warszawskiej

Od Maj 10, 2022 11:07 aż Maj 17, 2022 13:07
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej
Hits: 104

W środę, 11 maja o godz. 04.00 wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu, polegająca na wprowadzeniu ruchu dwukierunkowego na połączeniu ulicy Łódzkiej z al. Havla.

Dojazd do skrzyżowania ul. Warszawskiej/Cedrowej oraz dojazd od skrzyżowania Warszawska/Cedrowa do Al. Havla możliwy będzie przez ul. Warszawską, jezdnię północną. Wyjazd z ul. Łódzkiej w kierunku Gdańska poprowadzono ul. Łódzką do tymczasowego łącznika z Al. Havla, Al. Havla do ul. Wilanowskiej i ul. Wilanowską w kierunku Al. Armii Krajowej.

Zmiana umożliwi wykonanie pętli indukcyjnych oraz docelowej warstwy ścieralnej na ul. Warszawskiej jezdnia południowa, docelowej warstwy ścieralnej na ul. Łódzkiej jezdnia południowa - przy wcześniej wykonanym przejeździe gumowym STRAIL wraz z wykonaniem brakujących chodników przy ul. Warszawskiej i ul. Łódzkiej.

Taka organizacja utrzyma się do końca maja.