Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zamknięcie fragmentu ul. Piastowskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zamknięcie fragmentu ul. Piastowskiej

Od Czerwiec 04, 2021 10:37 aż Czerwiec 09, 2021 12:37
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej
Hits: 77

We wtorek,  8 czerwca w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Piastowskiej. Zamknięty zostanie fragment ul. Piastowskiej, od  ul. Beniowskiego do ul. Mściwoja II. Objazd poprowadzony będzie ulicami:  Droszyńskiego, Krzywoustego  i Poznańską. Ruch pieszych będzie odbywał się bez zmian. Taka organizacja ruchu potrwa około miesiąca.

Przyczyną zmian w organizacji ruchu na ul. Piastowskiej jest realizacja zadania związanego z modernizacją tej ulicy. Oprócz wymiany nawierzchni na odcinku liczącym ok. 950 metrów, przebudowane zostaną chodniki, a także sieć wodociągowa. Wykonawcą prac jest firma WPRD Gravel. Koszt inwestycji to ponad 3,3 mln złotych. Prace są koordynowane przez przedstawicieli DRMG i GIWK i potrwają do końca października 2021 r.

Piastowska Mapa 1