Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w ruchu na ul. Sandomierskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiany w ruchu na ul. Sandomierskiej

Od Czerwiec 04, 2021 08:39 aż Czerwiec 08, 2021 10:39
Wysłany przez Zespół Komunikacji Społecznej
Hits: 56

W poniedziałek, 7 czerwca w godzinach porannych rozpocznie się I etap modernizacji chodników w ulicy Sandomierskiej. Prace prowadzone będą na odcinku ok. 150 metrów - od wysokości przejazdu kolejowego do Traktu św. Wojciecha. Z uwagi na wąski układ drogowy, a także duży ruch w godzinach szczytu na modernizowanym odcinku wprowadzony zostanie ruch  jednokierunkowy w kierunku Traktu św. Wojciecha. Dojście i dojazd do posesji zlokalizowanych przy przebudowywanym odcinku ul. Sandomierskiej zostanie zapewniony. Sugerowany objazd do ul. Sandomierskiej wyznaczony został ulicami Gościnną, Smętną oraz Równą.

Utrudnienia na modernizowanym odcinku ul. Sandomierskiej potrwają do połowy sierpnia 2021 roku, koszt prac to ok. 130 tys. zł. Przebudowa chodników w ul. Sandomierskiej  prowadzona jest w ramach programu modernizacji chodników. Za niedogodności związane z realizacją zadania przepraszamy.

Sandomierska mapa