Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Przebudowa boiska sportowego wraz z zagospodarowaniem działki na terenie SP nr 80 w Gdańsku przy ul. Opolskiej 9

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przedmiotem realizacji była przebudowa boiska sportowego wraz z zagospodarowaniem działki na terenie Szkoły Podstawowej nr 80 w Gdańsku przy ul. Opolskiej 9. W ramach prowadzonych prac wykonano: 
1) boisko Junior - wymieniono nawierzchnię boiska z wykładziny sportowej na nawierzchnię z trawy syntetycznej wraz z nową podbudową,
2) boisko wielofunkcyjne wraz z infrastrukturą sportową w tym: 
- boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej wraz z piłkochwytami; 
- bieżnię lekkoatletyczną o nawierzchni poliuretanowej;
- zeskocznię do skoku w dal;
- ścieżkę obwodową; 
3) wykonano ogrodzenie szkoły, dojścia oraz małą architekturę, siłownię zewnętrzną
W ramach zadania oświetlono boiska sportowe, wykonano monitoring, kanalizację deszczową.

Wykonawca: Spółka ELSIK z Lnisk, k. Żukowa
Wartość umowy: ok 1,3 mln. zł
Termin realizacji: wrzesień 2016 r. - marzec 2017 r.

Aktualizacja 21.02.2017 r. 


Na budowie trwają prace wykończeniowe związane z uporządkowaniem zagospodarowanego terenu. Do wykonania pozostała jeszcze nawierzchnia obwodowej ścieżki terenowej, która docelowo będzie pokryta poliuretanową warstwą bezpieczną. 

Aktualizacja 10.11.2016 r.

Obecnie na terenie budowy na ukończeniu są już prace związane z układaniem nawierzchni na obydwu boiskach. Niebawem Wykonawca przystąpi do prac związanych z wykonywaniem bieżni i zagospodarowaniem terenu.

Aktualizacja 20.10.2016 r. 

Wykonawca robót przystąpił do prac ziemnych polegających na przygotowaniu terenu pod nowe obiekty sportowe, równolegle na ternie budowy prowadzone są prace sieciowe związane m.in. z wykonaniem kanalizacji deszczowej. 

Aktualizacja 05.09.2016 r, 

O realizację zamówienia ubiegało się 3 Wykonawców, najkorzystniejszą ofertę, na podstawie przyjętych kryteriów, uzyskała firma Elsik Sp. z o.o. z miejscowości Lniska k. Żukowa. W dniu 1 września DRMG podpisała umowę na realizację robót budowlanych. Zgodnie z podpisanym dokumentem wybrany w postępowaniu wykonawca na realizację zadania ma czas do 16 stycznia 2017 roku.