Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Plac kalisteniczny (street workout) przy ZSO nr 6 - BO 2022

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacji zadania BO 2022 pn. "Plac kalisteniczny (street workout) – rozbudowa infratruktury sportowo-rekreacyjnej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdańsku. Etap 2".

Plac Kalisteniczny (etap 2) to kontynuacja projektu budowy urządzeń umożliwiających wykonywanie ćwiczeń na zewnątrz przy użyciu własnej masy ciała. Znajdować się będzie na terenie ZSO nr 6 w Gdańsku. Projekt zwiększy bazę sportową szkoły i tej części miasta oraz przyciągnie sympatyków gimnastyki i sportów siłowych, dając większe możliwości ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Widok przed realizacją zadania:

Kalistenika ZSO 6

Aktualizacja, 16.11.2022 r.

W poprzednim postępowaniu wpłynęła jedna oferta: 1Move Sp. z o.o. - 244 417,18 zł. Postępowanie zostało unieważnione. Ogłoszono nowy przetarg na realizację zadania w formule "zaprojektuj i wybuduj"  z terminem otwarcia ofert na 22 listopada. Realizacja ma potrwać 10 miesięcy od daty podpisania umowy.

Aktualizacja, 04.10.2022 r.

Ogłosiliśmy ponowne postępowanie na realizację inwestycji w trybie "zaprojektuj i wybuduj". Na oferty czekamy do 10 października 2022 r.

Aktualizacja, 22.09.2022 r.

W postępowaniu wpłynęły 3 oferty, z których wszystkie przekraczały założony budżet inwestycji. W związku z tym postępowanie zostało unieważnione i zostanie powtórzone.

Aktualizacja, 09.09.2022 r.

Ogłosiliśmy postępowanie na realizację zadania w trybie "zaprojektuj i wybuduj". Na oferty czekamy do 15 września br. Wybrany w postępowaniu Wykonawca będzie mieć 10 miesięcy na opracowanie i uzgodnienie projektu oraz wykonanie prac budowlanych.