Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Park na Zboczu zyska oświetlenie w ramach BO 2022

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacji zadania pn. "Park na Zboczu - oświetlenie lampami LED ciągu pieszego" w ramach BO 2022.

Park Na Zboczu nie ma oświetlenia, co uniemożliwia korzystanie z niego po zmroku. Oświetlenie poprawi jego dostępność oraz bezpieczeństwo w tym miejscu. Dodatkowe lampy powinny zostać zainstalowane w miejscach rekreacji: boisko do koszykówki, plac zabaw oraz w punkcie widokowym. Ponadto należy wykonać: 1. Doprowadzić rurę osłonową typu arot do latarni od ulicy Maryli aby w przyszłości zainstalować kamery systemu monitoringu. 2. Doprowadzić energię elektryczną do zamykanej skrzynki we wskazanym przez wnioskodawcę miejscu parku. Będzie służyć do zasilania podczas imprez i festynów dzielnicowych.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Cykl realizacji wniosku jest dwuletni i powinien zakończyć się w grudniu 2023 r.

na Zboczu 6

 

Aktualizacja, 15.06.2022 r.

Umowę na projekt  inwestycji podpisano z firmą Jotel sp.z o.o. Koszt  (wraz z kilkoma innymi zadaniami) wyniesie niecałe 56 tys. złotych. Koniec prac nad dokumentacją określono na grudzień 2022 r.

Aktualizacja, 2.06.2022 r.

W postępowaniu na opracowanie dokumentacji projektowej dla kilku zadań z BO, w tym także elementy tego projektu wpłynęły trzy oferty, które są obecnie analizowane:

  1. Jotel sp.z o.o. - 55 903,50 zł
  2. BPE Biuro Projektów Elektroenergetycznych Łukasz Szokalsk - 84 255,00 zł
  3. Marel Marcin Szczęsny - 92 268,45 zł

Aktualizacja, 26.05.2022 r.

Ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla kilku zadań z BO, w tym także elementy tego projektu. Otwarcie ofert planowane jest na 31 maja.  Prace nad dokumentacją mają zakończyć się w grudniu 2022 r.