Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Wybieg na górce - BO 2022

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacji zadania pn. "Wybieg na górce" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.

Projekt ma na celu stworzenie bezpiecznego miejsca dla naszych pupili oraz oddzielenie im przestrzeni do swobodnej zabawy oraz co niezwykle ważne, do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych w jednym miejscu a nie na całej przestrzeni osiedla. Stworzenie wybiegu dla psów będzie spełnieniem oczekiwań wielu mieszkańców. Tych, którzy psów nie lubią jak i ich wielbicieli. W trosce o bezpieczeństwo dzieci z pobliskiego placu zabaw, spacerowiczów oraz nas samych realizacja tego zadania jest wręcz konieczna. Nie ma w naszej okolicy wybiegu dla psów. Uważamy, że wpasuje się on idealnie w krajobraz naszego osiedla. Głównym elementem wybiegu jest oczywiście ogrodzenie, kilka atrakcji dla naszych psiaków oraz ławeczka by zacieśniać relacje sąsiedzkie, które właśnie na górce zaczęły swój początek. Wybieg na górce z pewnością zadowoli sąsiadów.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Cykl realizacji wniosku jest dwuletni i powinien zakończyć się w grudniu 2023 r.