Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Drugi odcinek oświetlenia spacerowej Alei Brzozowej w Parku Nadmorskim im. Ronalda Reagana - BO 2022

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacji   zadania pn. "Drugi odcinek oświetlenia spacerowej Alei Brzozowej w Parku Nadmorskim in. Ronalda Reagana plus nowe ławki" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022.

To już 2 etap i kolejny odcinek do oświetlenia w parku. Pierwszy od deptaka na molo już został wykonany. Drugi od to aleja od wejścia 56 do 58 na przeciwko plaży. Najbardziej popularna w parku Reagana jest spacerowa aleja przez las ciągnąca się od początku osiedla Neptun park do deptaka na molo w Brzeżnie .Jest oświetlona tylko przy ogrodzeniu osiedla .Mieszkańcy chętnie by nią uczęszczali także w okresie jesiennym i zimowym gdyby była oświetlona.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Cykl realizacji wniosku jest dwuletni i powinien zakończyć się w grudniu 2023 r.

rea

Aktualizacja, 15.06.2022 r.

Umowę na projekt  inwestycji podpisano z firmą Jotel sp.z o.o. Koszt  (wraz z kilkoma innymi zadaniami) wyniesie niecałe 56 tys. złotych. Koniec prac nad dokumentacją określono na grudzień 2022 r.

Aktualizacja, 2.06.2022 r.

W postępowaniu na opracowanie dokumentacji projektowej dla kilku zadań z BO, w tym także elementy tego projektu wpłynęły trzy oferty, które są obecnie analizowane:

  1. Jotel sp.z o.o. - 55 903,50 zł
  2. BPE Biuro Projektów Elektroenergetycznych Łukasz Szokalsk - 84 255,00 zł
  3. Marel Marcin Szczęsny - 92 268,45 zł

Aktualizacja, 26.05.2022 r.

Ogłoszono przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla kilku zadań z BO, w tym także elementy tego projektu. Otwarcie ofert planowane jest na 31 maja.  Prace nad dokumentacją mają zakończyć się w grudniu 2022 r.