Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Aktywna i OKAZała Strzyża etap II - BO 2021

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacji zadania polegającego na uporządkowaniu zieleni, stworzeniu wybiegu dla psów oraz mini skateparku w ramach BO 2021.

Założenia projektu:

1) OKAZ - uporządkowanie zieleni i nowe nasadzenia w południowo-wschodniej części dawnego Ogrodnictwa Okaz, w sąsiedztwie budynku Wita Stwosza 81 oraz poprawa dojścia do tego terenu od strony ulicy Wita Stwosza

OKAZ uporzadkowanie zieleni

Widok przed rozpoczęciem zadania:

okazala

2) WYBIEG dla psów - przy wejściu na teren OKAZ-u

OKAZ wybieg

3) Mini skatepark - miejsce aktywności dla dużych i małych (np. mini tor rowerowo-rolkowy, duża huśtawka dla dorosłych)

Mini skatepark

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Cykl realizacji wniosku jest dwuletni i powinien zakończyć się w grudniu 2022 r.

Aktualizacja, 9.06.2021 r.

Ogłosiliśmy postępowanie przetargowe na aktualizację projektu zieleni dla zadania. Oferty można składać do 14 czerwca. Projekt ma być gotowy w sierpniu 2021 r.

Aktualizacja, 14.04.2021 r.

Postępowanie zostało unieważnione. Zostanie powtórzone w najbliższym czasie.

Aktualizacja, 11.03.2021 r.

Ogłoszono postępowanie przetargowe na wykonanie części 1 zadania: uporządkowanie zieleni i nowe nasadzenia w południowo-wschodniej części dawnego Ogrodnictwa Okaz, w sąsiedztwie budynku Wita Stwosza 81 oraz poprawa dojścia do tego terenu od strony ulicy Wita Stwosza. Termin realizacji tej części zadania to 5 miesięcy od daty podpisania umowy. Oferty można składać do 15 marca.