Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - PARK ORUŃSKI - MIEJSCA POSTOJOWE - BO 2021

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do realizacji zadania polegającego na budowie miejsc postojowych przy Parku Oruńskim w ramach BO 2021.

Park Orunski miejsca postojowe mapka

Widok przed rozpoczęciem realizacji zadania:

oru

Zakres przedmiotowy zamówienia obejmuje m.in.

  • budowę zjazdu z ul. Nowiny na wysokości placu zabaw
  • budowę miejsc postojowych wraz z utwardzeniem terenu z płyt ażurowych typu MEBA ograniczonych krawężnikami i obrzeżami lub innych elementów przepuszczalnych, zmniejszających w  minimalnym stopniu naturalną retencję gleby
  • oświetlenie terenu
  • ogrodzenie terenu
  • punkt gromadzenia odpadów
  • nasadzenia traw

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Cykl realizacji wniosku jest dwuletni i powinien zakończyć się w grudniu 2022 r.

Aktualizacja, 8.06.2021 r.

Umowę na opracowanie dokumentacji projektowej podpisano z firmą Mg Invent Mariusz Gruchała. Koszt projektu to niecałe 34 tys. złotych. Projekt ma być gotowy do końca marca 2022 r.

Aktualizacja, 11.05.2021 r.

W postępowaniu wpłynęła jedna oferta z Mg Invent Mariusz Gruchała na kwotę 33 702,00 zł. Oferta jest obecnie analizowana.

Aktualizacja, 29.04.2021 r.

Ogłosiliśmy przetarg na opracowanie projektu zadania. Oferty można składać do 7 maja. Prace mają potrwać 10 miesięcy od daty podpisania umowy.