Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Treningowe place zabaw w dzielnicy Olszynka w ramach BO 2020

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania pn. "Treningowe place zabaw w dzielnicy Olszynka" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Miodowa LOK

BO2020Olszynka 1

BO2020Olszynka 3

Celem projektu jest doposażenie placu zabaw przy ul. Miodowej w elementy siłowni plenerowej, natomiast placu zabaw przy SP nr 59 w urządzenia zręcznościowe, co pozwoli wzbogacić ofertę wypoczynku i rekreacji dla mieszkańców dzielnicy. W ramach projektu planuje się postawienie 7 urządzeń siłowni oraz elementy małej architektury: 2 ławki, huśtawki, ławki oraz altanę. Plac zabaw przy SP nr 59 ma zostać doposażony w 2 trampoliny ziemne, urządzenia linowe, ławki i huśtawki. Aby poprawić bezpieczeństwo teren zostanie ogrodzony a ciągi piesze utwardzone.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Aktualizacja, 31.03.2021 r.

Ze względu na konieczność uzyskania szeregu niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych zakończenie prac projektowych spodziewane jest w II kwartale 2021 r. Po uzyskaniu niezbędnych decyzji przystąpimy do ogłoszenia przetargu na roboty budowlane, które zaplanowane są na dalszą część roku.

Aktualizacja, 06.11.2020 r.


Kontynuowane są prace projektowe. Realizacja robót budowlanych przewidziana jest na 2021 rok.

Aktualizacja, 06.05.2020 r.

Podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej. Wykona ją firma Active Line Marcin Taczalski. Koszt to ponad 17 tys. złotych. Prace nad projektem zakończą się w listopadzie 2020 r.