Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa placu zabaw w rejonie zbiornika retencyjnego Jabłoniowa w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 prz

Przygotowujemy się do realizacji zadania pn. "Budowa placu zabaw w rejonie zbiornika retencyjnego Jabłoniowa" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

zbiornik jabloniowa LOK 1

ZbiorJabloniowa 2

Celem projektu jest budowa ogrodzonego placu zabaw dla dzieci z bezpieczną nawierzchnią. Projekt przewiduje piaskownicę, dwa bujaki, trzy zestawy zabawowe oraz duże linarium. Plac zabaw będzie dostępny dla całej dzielnicy Jasień.

Szczegółowy zakres zadania poznamy po opracowaniu dokumentacji projektowej. Dodatkowo, zakresy realizacji wniosków będą konsultowane i uzgadniane z wnioskodawcami na poszczególnych etapach realizacji.

Aktualizacja, 01.07.2021 r.

Trwają uzgodnienia z zarządcą terenu. Po ich zakończeniu i uzyskaniu niezbędnych decyzji administracyjnych przewidziane jest ogłoszenie postępowania na roboty budowlane.

Aktualizacja

Podpisano aneks wydłużający termin opracowania do końca lutego 2021 r. Realizacja inwestycji jest przewidziana na 2021 r.

Aktualizacja, 05.11.2020 r.

Kontynuowane są prace projektowe i uzgodnienia z jednostkami miejskimi. Prace budowlane zaplanowane są na 2021 rok.

Aktualizacja, 27.05.2020 r.

Podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania. Koszt projektu to pnad 17 tys. złotych. Dokumentację opracuje biuro PSBUD Piotr Świrzyński. Prace nad projektem zakończą się do końca września 2020 r.