Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - BO 2020. W przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do zadania polegającego na budowie tężni solankowej przy Stawie Młyńskim w Oliwie.

 Budowa drogi Kartuska - etap II w ramach BO 2020

Przygotowujemy się do realizacji zadania polegającego na budowie drogi wewnętrznej drogi osiedlowej przy budynkach przy ul. Kartuskiej na Siedlcach w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020. Jest to kontynuacja projektu z Budżetu Obywatelskiego 2019.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: Dzielnicowy park sportowo-rekreacyjny dla dzieci, młodzieży i dorosłych na Stogach w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

Przygotowujemy się do realizacji zadania: Sobótkowa Polana - Leśny plac zabaw, strefa relaksu i tańca w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Przygotowujemy się do realizacji zadania pn. "Budowa placu zabaw w rejonie zbiornika retencyjnego Jabłoniowa" w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

 

W związku z brakiem zgody Spółdzielni Mieszkaniowej "Chełm" na podpisanie umowy użyczenia terenu, realizacja zadania nie jest możliwa.